Zažite jedinečné dobrodružstvo a adrenalín na vlastnej koži.

Rafting v panenskom prielome Dunajca

Rafting

Colorado

Palava

Požičovňa

Rafting na Dunajci

Nádherný zážitok v srdci prírody. Nenáročný a veľmi obľúbený. Takýto je splav Dunajca na rafte v Pieninskom Národnom Parku. Ak máte chuť zažiť viac adrenalínu, ako pri plavbe na plti, využite voľné chvíle a vydajte sa za dobrodružstvom. Využite ľahkú dostupnosť z hlavnej cesty s bezplatným parkovaním priamo pri rieke Dunajec.

* TIP: Prečítajte si aj náš blog „Rafting na Dunajci: jedinečné dobrodružstvo v srdci panenskej prírody.“

RAFTING

Mapa splavu

PREVÁDZKOVA DOBA: Od pondelka do nedeľe , 9:00 – 17:00

DĹŽKA TRASY: 15 KM , 120 minút

PARKOVANIE: ZDARMA pre našich klientov

DOPRAVA

Podobne ako slovenské plte, aj naše rafty končia plavbu v Lesnici. Odtiaľ sa späť k nám do prístavu môžte dostať viacerými spôsobmi. Nakoľko ste pred plťou dali prednosť raftu, predpokladáme, že ste športovci telom aj dušou. A presne pre takých ako Vy odporúčame využiť služby jednej z mnohých požičovní horských bicyklov pri Chate Pieniny na konci splavu v Lesnici. Nádherné Pieniny si tak prejdete ešte raz a vychutnáte si pohľady z opačného smeru ako počas plavby. Turistický chodník totiž vedie priamo popri rieke. Alternatívou k bicyklu je samozrejme aj pešia turistika. Ak ste si zapádlovali do sýtosti a radšej by ste si cestou späť oddýchli, odporúčame využiť kyvadlovú dopravu určenú práve pre turistov z pltí a raftov. Viaceré spoločnosti poskytujú prepravu autobusmi a mikrobusmi a privezú Vás priamo do nášho prístaviska. 

VIDEO

REZERVÁCIA RAFTINGU

Ospravedlňujeme sa za dočasnú nedostupnosť online rezervácie z dôvodu prebiehajúcich úprav na stránke.

Rafting si však bez problémov môžete stále rezervovať e-mailom na info@antiquavilla.sk alebo telefonicky na 0905 398 249.

Ďakujeme za pochopenie.