Preskúmajte s nami krásy Pienin. Jeden deň nestačí.

Turistika, cyklistika, vodné športy

Bicykel

Turistika

Rafting

Pamiatky

AKTIVITY

Pieniny, Dunajec a Zamagurie ponúkajú nádherné turistické trasy a aktivity ako cyklistika, rafting, tradičné drevené PLTE, historické pamiatky a kultúrne aktivity. Doposiaľ nedotknutá príroda a mnohými ešte neobjavená nádhera Pienin si podmaní aj Vás. Na svoje si tu prídu najmä aktívni dovolenkári a to počas celého roka. Pre tých náročnejších sme spustili pilotný program – osobného sprievodcu po turistických ale aj neznačkovaných cestách v panenskej divočine najmenšieho národného parku Slovenska! Pripravili sme pre Vás súhrn všetkých atraktívnych okruhov a trás v okolí a to aj v digitálnej podobe. Viac sa okrem toho dočítate aj v našom BLOGU, v ktorom sme pre Vás zozbierali okrem zaujímavých tipov na výlety aj jedinečné príbehy, viazané priamo na región. Pieniny, Dunajec a Zamagurie ponúkajú nádherné turistické trasy a aktivity ako cyklistika, rafting, splav Dunajca, historické pamiatky a kultúrne aktivity. Okrem toho si na svoje v tomto malebnom kraji na severe Slovenska prídu aj milovníci historických pamiatok a kultúrnych podujatí, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. Prezrite si nasledujúci zoznam aktivít a presvedčte sa, že jeden deň na Pieniny jednoducho nestačí! Nechajte sa inšpirovať, stačí si už len vybrať! 

*TIP: kompletné dovolenkové itineráre s konkrétnymi návrhmi programu podľa jednotlivých záujmových skupín nájdete v našom blogerskom miniseriály
Dovolenka v Pieninách“.

Video

Pripravili sme pre Vás množstvo tipov na výlety v našom okolí. Okrem digitálnych trás a fotografií Vám odporúčame pozrieť si aj naše videá, ktoré Vás do pieninskej krajiny vtiahnu ešte viac!

Cyklistika

Rafting

Vodné športy