Ubytovanie v rodinnom penzióne v Spišskej Starej Vsi.

Rezervujte si ubytovanie ešte dnes!

WIFI

Raňajky

Kúpeľňa

LED TV

UBYTOVANIE V PIENINÁCH

Navštívte Zamagurie a Pieniny

Ak ste sa rozhodli navštíviť Zamagurie a Pieninský národný park, určite svoje plány neobmedzujte na jednu noc. Splav na pltiach je síce top atrakcia, avšak je tu toho totiž oveľa viac, ako ste čakali. Vybrať si môžete z dvoj-, troj- a štvorlôžkových izieb. Každá z nich disponuje LED TV, samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa a mamičkám ZDARMA požičiame postieľku pre ich drobcov. Na prípravu vlastných pokrmov využijete kuchynku s chladničkou. Celý penzión je pokrytý signálom WiFi, ktorý je pre ubytovaných hostí samozrejme tiež ZDARMA. Využite skvelé ubytovanie v Pieninách aj Vy a rezervujte si izbu ešte dnes!

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA

Vhodná pre single cestovateľov a dobrodruhov, ale aj pre páry všetkých kategórií. Odporúčame rezervovať v predstihu, keďže “dvojku” máme iba jednu!

TROJLÔŽKOVÁ IZBA

Priestranné izby vhodné na oddych a regeneráciu akýchkoľvek trojčlenných zoskupení.

ŠTVORLÔŽKOVÁ IZBA

Rodinky, nerozluční kamaráti alebo teambuilderi. Týmto všetkým odporúčame siahnuť po našich najväčších izbách. Okrem priestoru určite poteší aj nádherný výhľad na predhorie Pienin.

RODINNÝ APARTMÁN

Ideálne riešenie pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia vlastnú kuchyňu, otvorený priestor, či kúpeľňu s vaňou. Apartmán je vybavený dvomi štandardnými posteľami a gaučom rozložiteľným na dvojlôžko. Keďže je apartmán v podkroví, v horúcich letných mesiacoch disponuje aj vlastnou klimatizáciou.

KÚPEĽNE

Všetky naše izby sú vybavené vlastnými kúpeľnami s toaletou a sprchou. K dispozícii sú samozrejme uteráky. Náš apartmán disponuje väčšou kúpeľnou s vlastnou vaňou a strešným oknom.

DVOR

Je vo Vašich plánoch aj barbecue, opekačka alebo guláš? Náš dvor poskytuje všetko potrebné, pričom ho určite využijete aj na hry s deťmi, frisbee či petanque alebo len na obyčajné leňošenie. Náš tip: raňajky v altánku s panoramatickým výhľadom! Naplánujte si svoje výlety už dnes a navštívte našu sekciu AKTIVITY.

RAŇAJKOVÁ MIESTNOSŤ

Tradičnú jedáleň sme premenili na štýlový priestor plný svetla, farieb a lokálnych ornamentov. Naše staré plte zase našli svoje druhé využitie a stali sa z nich pohodlné lavice na sedenie. No a na tomto mieste Vám náš milý personál s radosťou naservíruje chutné raňajky.

BAR

Po horúcom dni plnom zážitkov určte dobre padne osviežiť sa poriadnym pivom. Na to Vás pozývame do nášho pltníckeho baru s nevídaným čiernym stropom. Atmosferické osvetlenie a tmavý priestor Vás zaručene vytrhne z bežných myšlienok.

VIDEO

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

V kalendári si zvoľte dátum Vášho príchodu, odchodu a pokračujte v objednávke.