Rodinná firma založená na tradíciach a športe. Eliášovci

Skúsenosti odovzdávame už tretej generácii

O NÁS

Vitajte na stránkach našej rodinnej firmy – Antiqua Villa. Príbeh tejto značky sa začal písať už v roku 1993, keď Ladislav Eliáš založil malú pltnícku spoločnosť na Dunajci. V priebehu desaťročí firma postupne rástla, až dosiahla dnešnú podobu. Nadobudnuté skúsenosti odovzdávame už tretej generácii. Rodinný penzión Antiqua Villa ponúka komfortné ubytovanie v Zamagurí a plte na Dunajci, v nádhernom prostredí Pieninského národného parku.

MENO

Názov Antiqua Villa nás charakterizuje z viacerých perspektív a symbolizuje hneď niekoľko skutočností. V prvom rade je to latinský názov mesta Spišská Stará Ves, v ktorom sídlime. Taktiež slovo antiqua, z latinského “starý” odráža pôvod nášho penziónu, ktorý dlhú dobu slúžil ako panské sídlo. No a nakoniec villa, okrem samotnej podstaty “mesta” poukazuje na súčasnú podobu našej základne, z ktorej vznikla moderná vila.

SLOGAN

Slogan „O zážitok je postarané“ napovedá, že našim primárnym konceptom tvorby produktu je najnovší trend v turizme – zážitková ekonómia. Ak chcete mať spomienky, musíte mať zážitky. Nakoniec, šťastnejší ľudia sú tí, ktorí neinvestujú do vecí, ale do zážitkov.

PORTFÓLIO

Naše portfólio je z tohto dôvodu zamerané na aktívnu dovolenku. Poskytujeme ubytovanie v Zamagurí, plte na Dunajci, turistické sprievody, goralské pikniky, psycho-fyzický tréning a požičovňu športových potrieb.

VÍZIA A POSLANIE

Poslaním nášho rodinného podniku je teda poskytnúť hosťom zázemie pre príjemné prežitie kvalitnej dovolenky v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Z tohto dôvodu Vám už na týchto webových stránkach chceme poskytnúť pridanú hodnotu a preto sme spustili novú sekciu BLOG, v ktorej nájdete množstvo užitočných informácií o regióne, tipov na výlety a zdigitalizovaných turistických trás, ktoré Vám, veríme, uľahčia prípravu Vašej dovolenky. Víziou do budúcnosti je transformácia služieb do komplexnej podoby a odovzdanie poslania ďalším generáciám.

PREJDITE DO SEKCIE PENZIÓN